Forum Technologia i Organizacja Budowy Strona Główna Technologia i Organizacja Budowy
Forum grup TOB Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyniki z egzaminu z dnia 14.09. + termin poprawki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Technologia i Organizacja Budowy Strona Główna -> Metody Realizacji Obiektów Budowlanych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnieszka Brudz



Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 92

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2014 9:12 pm    Temat postu: Wyniki z egzaminu z dnia 14.09. + termin poprawki Odpowiedz z cytatem

W załączeniu wyniki podyktowane mi dziś przez Tokarskiego. Dopytka ustna dla wskazanych osób w sobotę o godz. 17:00 (dnia 20.09.)
pozdrawiam
Aga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dawid Milejczak



Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 11
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2014 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy osoba nr.69 Mikołajczak to nie przypadkiem Milejczak ? bo nie widze siebie na liscie a to najbardziej przypomina moje nazwisko.. prosze o szybka odpowiedz. a osoby co maja 2 i 3 do poprawy tez w sobote musza sie stawic ?
_________________
"..Może nie najlepiej ale jako-tako.." Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sebek



Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 2

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2014 4:50 pm    Temat postu: II Sympozjum „Integracja sztuki i techniki w architekturze i Odpowiedz z cytatem

Proszę o odpowiedź na pytanie
Na przykładzie artykułu z II Sympozjum „Integracja sztuki i techniki podać problem kompetencji społecznych.
Sprawa pilna jutro mam rozmowę z moim ulubionym doktorem
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adju89



Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 21

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2014 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedzie ktoś jutro do Tokara z/przez Toruń? Bo miałbym obiegówkę do podpisania przez niego, a nie opłaca mi się do niego jechać do niego tylko po podpis...
W razie czego proszę o kontakt 667435381
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Technologia i Organizacja Budowy Strona Główna -> Metody Realizacji Obiektów Budowlanych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum